o nas...

Firma powstała na bazie firm rodzinnych z branży budowlanej prowadzonych od 1967 roku. Firma na przestrzeni przeszło 45 LAT prowadziła działalność usługową w branży budowlanej w zakresie, wykonawstwa, projektowania, nadzoru technicznego i finansowego, zastępstwa inwestorskiego.
Długoletnie doświadczenie, przekazywane z pokolenia na pokolenie, wykształcona kadra z ogromnym doświadczeniem zdobytym na wszelkiego rodzaju inwestycjach budowlanych, dobra znajomość polskiego rynku budowlanego, pozwala  naszej firmie na stabilne i długoletnie funkcjonowanie na rynku budowlanym.


 Wokół naszej firmy zgromadziliśmy grupę stale współpracujących wysokiej klasy specjalistów tworząc nieformalną "Grupę Wsparcia Inżynierskiego- SFORA". W skład grupy wchodzą Inżynierowie wszystkich branż,  legitymujący się przygotowaniem merytorycznym popartym wieloletnim doświadczeniem. Grupa przyjmuje w swoje szeregi tylko osoby posiadające uprawnienia i ubezpieczenie zawodowe wymagane prawem do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie,  co najmniej 10-letnie doświadczenie zawodowe,  Wymagamy od swoich kolegów wysokiego  poziomu etyki zawodowej,  stałego doskonalenia zawodowego, lojalności wobec kolegów i Inwestora, determinacji w dążeniu do sukcesu.
Te cechy pozwalają tworzyć zespoły do obsługi Inwestycji na najwyższym poziomie merytoryczno-organizacyjnym, zapewniając sukces naszej Firmie i Inwestorom, którzy zdecydują się nam zaufać.